'topraksız tarım' ile etiketlenen ürünler

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

BARS SERA ÜST RAFLI HASAT ARABASI 241 CM

Sera hasat arabalarımız seralardaki kullanıma göre tek katlı, rulolu ve üst raflı olarak imal edilmektedir. Seraların büyüklüğünü göre özel ölçüler yapılmaktadır.
Fiyatlandırma için arayınız

BARS SERA 24 V AKÜLÜ ÇEKİCİ

Sera içerisinde ve çevresinde ürün hasadının nakil edilmesi için kullanılan akülü bir araçtır. Akülü çekici aküleri 24Volt/300 Ah aküdür, akünün 24 Volt/300 Ah olmasının verdiği avantaj ile uzun süre şarj ve 3 ton çekiş kapasitesi sağlamaktadır.
Fiyatlandırma için arayınız

BARS SERA KROM YAPRAK TOPLAMA ARABASI

Krom Yaprak Toplama Arabası düz zeminlerde ve ray boruları olan seralarda ray üzeri kullanıma uygun olup seralarda toplanan yaprakların depolanıp bölgeden uzaklaştırmak için kullanılan araçlardır. Krom yapısı ile yapraklardan kaynaklanan asitlere karşı direnç sağlar. Krom Yaprak Toplama Arabası ile işgücünden ve zamandan büyük tasarruf edin.
Fiyatlandırma için arayınız

BARS SERA SAÇ YAPRAK TOPLAMA ARABASI

Saç Yaprak Toplama Arabası düz zeminlerde ve ray boruları olan seralarda ray üzeri kullanıma uygun olup seralarda toplanan yaprakların depolanıp bölgeden uzaklaştırmak için kullanılan araçlardır. Saç yapısı ile yapraklardan kaynaklanan asitlere karşı direnç sağlar. Saç Yaprak Toplama Arabası ile işgücünden ve zamandan büyük tasarruf edin.
Fiyatlandırma için arayınız