BARS SERA KÜLTÜREL İŞLEM ARABASI EKOPLUS 3 MT

Fiyatlandırma için arayınız
Sera kültürel işleme arabalarımız, sera içerisinde ürün dikimi, askı teli bağlama, gerdirme, ürün budama ve ürün hasadında büyük kolaylık sağlar.

BARS SERA Kültürel İşlem Arabaları, pratik deneyimler sayesinde geliştirilmelerinden bu yana önemli ölçüde iyileştirilmiştir. Müşterilerin ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılayan bir ürün ortaya çıkarmıştır.

Son kullanıcı, BARS SERA Kültürel İşlem Arabalarını seçmesinin sebebi bu arabalar kullanıcı dostu ve çok düşük bakım maliyetine sahiptir. Ayrıca TSE gereksinimlerini karşıladıklarından Kültürel İşlem Arabaları sağlam ve güvenilirdir.

Yüksek kaliteli bileşenler kullanılarak kanıtlanmış sağlam yüksek kaliteli deneyim. Yıllarca koruma ve kolay temizlik için kimyasallar ile yıkanmış, tamamen çift katmanlı toz boyalı şasi ve makas. Yükten bağımsız yumuşak bir başlatma ve durdurma ile platformun sorunsuz, hızlı kaldırılması ve indirilmesi sağlanmıştır. Arabanın arka tarafında geniş giriş ve güvenlik kapısı. Güçlü kumanda panosu. Yerleşik, suya dayanıklı, paslanmaz çelik ayak pedallı alüminyum kaymaz platform. Akıllı hız sabitleyici. Özel üretim kauçuk tekerleklerle betonda hasarsız sürüş. Maksimum hız tahriki, belirli bir platform yüksekliğinde otomatik olarak durabilmektedir. Bitkinin zarar görmemesi için yuvarlatılmış kenarlar ve düz şasi. Aküye kolay erişim. Kasaya entegre ekstra işletim paneli. Kauçuk tekerler sayesinde elektronik aksamlar titreşime son derece dayanıklıdır.  Sabit ve güçlü tekerlekler ile beton yolda kolay hareket edebilmektedir.  Su geçirmez elektrik panosu.

Ürün nitelikleri
Nitelik AdıNitelik değeri
Maksimum Yükseklik3 Metre
Hız (maksimum)65 Metre/Dakika
Batarya2x12 V/115 Ah
Çalışma süresiDurmaksızın 8 Saat
Elektrik Motoru0,4 Kw
Motor RedüktörüSonsuz Vidalı
Toplam AğırlıkYaklaşık 350 Kg
Maksimum Taşıma Kap.250 Kg
Sabit Hız ModuAyarlanabilir
Basit Bağlantılı ŞarjVar
Şarj CihazıMean Well Pb360
Hidrolik PlatformOtomatik Kontrollü
Mekanik Yan HareketManuel