BARS SERA 48 V AKÜLÜ ÇEKİCİ

Fiyatlandırma için arayınız
Sera içerisinde ve çevresinde ürün hasadının nakil edilmesi için kullanılan akülü bir araçtır. Akülü çekici aküleri 48 Volt/300 Ah aküdür, akünün 48 Volt/300 Ah olmasının verdiği avantaj ile uzun süre şarj ve 6 ton çekiş kapasitesi sağlamaktadır.

Sera içerisinde ve çevresinde ürün hasadının nakil edilmesi için kullanılan akülü bir araçtır. Akülü çekici aküleri 48 Volt/300 Ah aküdür, akünün 48 Volt/300 Ah olmasının verdiği avantaj ile uzun süre şarj ve 6 ton çekiş kapasitesi sağlamaktadır.  Akülü çekici arabasının  Motor gücü 4.2 Kw dır. DC motor çekici ileri ve geri hareket kabiliyetine sahip olup gaz pedalından kademeli hız artışı ve rampalı duruşlar için güvenlik sistemi mevcuttur. Motor freninin yanında hidrolik destekli fren ve el freni mevcuttur. Akülü aracımız korna, ışık gibi donanıma sahiptir ve istediğiniz donanım ile imal edilmektedir.

Akülü römork çekicinin akü ile hareket verilmesinin ana nedenlerinden birisi de sera içindeki ürünlerin gaz salınımı ile zarar görmesini engellemektir.

  Akülü römork çekici 8 Saatlik şarj ile en az 10 saat kullanım sağlayan araçlarımız isteğe göre üretilen her ebatta römorka bağlanabilmektedir

Ürün nitelikleri
Nitelik AdıNitelik değeri
Hız (maksimum)10 Km/Saat
Batarya48 V / 300 Ah
Çalışma süresiDurmaksızın 50 Km
Elektrik Motoru4,2 Kw
Motor RedüktörüDiferansiyel
Toplam Ağırlık800 Kg
Sabit Hız ModuAyarlanabilir
Basit Bağlantılı ŞarjUygun
Çeker Haddi6000 Kg
Ürün etiketleri